| ClaudiuBrasov a întrebat:

De unde pot cumpara ieftin un cort si un sac de dormit?

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Caută la magazine mari precum Carrefour, Kaufland, SELGROS, Metro, etc dar şi în bazar.

Pa-pa.

| Azµre a răspuns:

Uite aici, și sunt prețuri accesibile.
http://www.cort.ro/subcategorie.html?page=saci%20de%20dormit

| LIN2010 a răspuns:

De pe site-uri de profil,sau second de pe forumuri, daca vrei doar ieftine, atunci de la hipermrket-uri, insa raportul calitate/pret, lasa de dorit.Respecte

| Scurtu_Catalin_1969 a răspuns:

Am eu un sac de dormit l-am adus din Gemania, daca mai este de actualitate anuntul, si deasemeni doua corturi tot din Germania, Bv 0747839010