| hanks a întrebat:

De unde sa-mi sumpar niste pantaloni skiny?

11 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

In orice magazin de jeansi. e imposibil sa nu fie macar 10 modele de blugi skinny

| PuяpℓeMusic a răspuns:

De la magazinlaughing

| hugo a răspuns:

Http://www.kudika.ro/......0-lei.html poti face comanda online in caz ca nu esti din bucuresti, sau un oras cara sa aiba un asemenea magazin! seara buna!

| lucu a răspuns:

Mall

| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a răspuns:

Depinde de unde esti:d
poti sa iti cumperi dintr-un complex comercial sau mall... unirea, sun plaza, city mall

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai posibilitatea sa mergi la un mall, du-te (nu o sa gasesti. cel putin eu cand ma duc sa caut ceva nu gasesc). dar cel mai bine cauti pe net o pereche care iti place si ii cumperibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare laughing din magazine rolling on the floor

| sssSnake a răspuns:

Pai, daca nu ai un magazin in oras, e o idee sa incerci pe www.okazii.com (ca sa cumperi iti trebuie cont)... de acolo imi iau eu cam tot ce imi trebuie... e foarte mare magazinul! SUCCES

| κίllą a răspuns:

Din mall happy

| diva1223 a răspuns:

Pai de regula gasesti peste tot pantaloni skiny. in mall-uri, centre comerciale etc! daca vrei sa cumperi online cauti pe google si gasesti cu siguranta happy