| hfgj a întrebat:

Se mai merita sa imi sumpar un S4? (prin Iunie-Iulie)

Răspuns Câştigător
| Temmp0 a răspuns:

Sincer, nu. De ce? Banuiesc ca il vrei pentru ecran. Ca e mare... etc. Eu iti propun cu toata caldura un Note 3.

Insa, daca il vrei pentru performanta, e perfect. La banii lui, RUPE. Are 2 procesoare. Are memorie ram sufiecienta pentru un multi-tasking decent.

Deci, ori Note 3, ori S4. big grin

| hfgj explică (pentru Temmp0):

Mai mult il vreau pentru performanta, adica pentru mine 5 inch e maxim, avand 14 ani. (Multumesc pentru raspuns)

5 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Normal ca se merita, S4 este un telefon perfect. Vreo 3 ani nu-ti mai trebuie altul, care vrea un display mai mare ia-ti frate un televizor si mergi cu el pe strada.

| Otto2014 a răspuns:

Da,de ce nu?

| Temmp0 a răspuns:

Inca ceva, cumpara NEAPARAT o sticla temperata chiar daca folosesti husa tip cover sau doar silicon pentru spate.
Imi vei multumi alta data.winking

| CopaculVerde a răspuns:

Eu zic ca acum merita! Adica a apraut S6, deci S4 s.a ieftinit suficient, mai mult de atat nu o sa se ieftineasca! E bun si procesorul, eu ti.l recomand!