| Karizma a întrebat:

Deci am nevoie de cateva magazine online(in afara de www.lizystore.com) de unde pot cumpara incaltaminte online dar la preturi acceptabile.Si apropo caut adidasi cu SPONGEBOB daca aveti si sa fie la un pret ok va rog sa imi dati siteuri

Dau 1000000 de fundite, voturi ce vreti voi :D

3 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Http://stonecreek.eu este un magazin online de unde poti sa cumperi incaltaminte online la preturi bune si calitate foarte buna.

| DeLuatRo a răspuns:

Buna! Iti recomand si site-ul de incaltaminte online pentru dame www.deluat.ro;)

| Alinutza149 a răspuns:

Www.okazii.ro
www.miniprix.ro
Eu de pe acestea doua site-uri cumpar si sunt foarte multumita. Sper sa-ti placa si tie.:*:*:*