| larisuka12 a întrebat:

Deci intrebare pentru cei din bistrita: nu stiti magazine gotice sau cu produse gen :bratari cu tinte, etc... funda, daca stiti sa fie aproape de decebal, sau totusi zicetile pe toate pe care le stiti, fundoi!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| biancarap a răspuns:

In orice magazin poti gasi ceva cu tenta rock, mai ales ca acum sunt la moda tintelewinking

| Yulica7 a răspuns:

Eu una sincer nu stiu un asemenea magazin big grin. aproape de decebal ai putea incerc la Elyza, poate o sa gasesti ceva ce o sa iti placa, si incearca pe Dornei, stiu eu, Erika sau altele, si pe centru ai putea cauta,, daca ai sa mergi pe Dornie ca e fff aproape big grin... sper sa gasesti ceea ce cauti :*