| Dollicious a întrebat:

Deci nu ma pot hotari, voi care mi l-ati recomanda?:-?
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:0&tx=108&ty=55&biw=1024&bih=678
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:69&biw=1024&bih=678

funda cine ma convinge

Răspuns Câştigător
| Gabica a răspuns:

Lg-ul este o firma foarte buna si face telefoane bune si rezistente.Eu am acest telefon si este foarte bun.Mi-am luat pe culoarea asta si arata bine. Sper ca il vei cumpara pe acesta pentru ca eu il ador si nu ca nu mi-ar placea cum arata Samsung-ul Corby, dar cand am avut asa ceva nu am fost cea mai multumita, deci eu iti recomand LG-ul.

8 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Samsung`ul Corbyhappy

| andutxza a răspuns:

Ia LG-ul eu am un tel asa si sunt super multumita de el.In plus arata si bine

| SoNiA123 a răspuns:

Imi place mai mult cel pink...e mai simplu, dar cute. mai practic si usor de folosit. ambele sunt dragute, dar LG-ul e mai frumos cu siguranta :p

| MissL a răspuns:

Corby, parerea mea e mai rezistent si are si un aspect mai dragut mai ales daca il iei pe o culoare sa si negru arata ft bine, si eu am corby si si ft multumita de el happy

| pinkflower a răspuns:

Corby cu siguranta.

1. Poti sa ii puni mai multe culori (ai vazut si tu cate modele sunt ).
Pe cand celalalat nu are decat o fosrma.

2. Are o fosram mai faina adica asa rotunda.
pe cand celalalt este patrat asa mai urat si nu-i faina.

3. Este mai rezistent si mai bun.
Celalalt nu.

4. Este negru si nu se vad zgarieturile.
La celalalat fin roz se scrie si se va duce vopseaua de pe el si va fi urat. upa nu il mai poti vopsi cu nimic.

5. Este mai mic si de exemplu poate sa intre usor in buzunar :d.
Celalalt ai vazut cat este de mare si poate nu o s aincapa in oricare buzunar.

Sper ca te-am lamurit. pupici:*

| BlackMagicx3 a răspuns:

Samsung CorbywinkingAre un design mai frumos si e si mai bunbig grin

| SuNsHiNe_7692 a răspuns:

Clar Corby.eu ma avut LG ala si mi sa stricat.ee varza.in chimb azi imi iau Samsung corby! :X abia astept sa vad cat ee de bun!big grin

| deutzika a răspuns:

Ia Samasungul am si eu la fel si supar bun Lg este si el dar faza e ca nu se aude tare.