| anonim_4396 a întrebat:

Din ce magazine va cumpărați haine?

27 răspunsuri:
| Forneticugem a răspuns:

Breska am 2 luni de când îmi plac unele haine de ale lor mi-am loat i pereche de blugi criminali laughing) nu Foloesc așa vorbele in relitate sunt amuzante pentru mine când cine îmi spune criminal laughing) și mi-am loat o cămașă albă le îmbrac la muncă nu îmi iau haine de oraș niciodată nu-mi place sa ieși in oraș și atâta

| RAY a răspuns:

Peek & Cloppenburg

| Czechoslovakia a răspuns:

Le fur de la morti

| Forneticugem a răspuns (pentru Czechoslovakia):

Tare laughing) te bati cu gropari frate pe acolo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pull & bear
Bershka
H&M
Karl Lagerfeld
ZARA
PORC
VAGABOND
și mi as lua și de la secound hand fiindcă eu și dacă vreodată voi deveni milionar, nu voi uita niciodată de unde am plecat.

| Frank51 a răspuns:

Unde e cel mai ieftin sau dacă vad ceva care îmi place și mi se potrivește bine, iau chiar și dacă are un preț moderat. La potrivit mă refer să fie S sau XS, găsesc relativ greu aceste mărimi, nu mi se par wow articolele vestimentare scumpe, că mi-aș fi luat dacă mi se păreau, nu văd rostul să dau mulți bani pe ceva ce nu-mi place, doar pentru brand.

| Forneticugem a răspuns:

Mare Adevăr ai spus

| Forneticugem a răspuns (pentru anonim_4396):

Porc laughing)) laughing)) las-o dreacu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Forneticugem):

Porc = deleric, deliric = blanaos.winking

| Forneticugem a răspuns (pentru anonim_4396):

Blanaos laughing) ma duc mâine sama îmbrac de la porc laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Forneticugem):

Https://www.porcporc.com/

Sunt reduceri, poți comanda ce vrei, ce îți place, dacă îți place desigur ceva.

| Forneticugem a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba eu nici nu știam ca exista până acum laughing) ma jur pe Dumnezeu când am văzut ca ai scris porc ma loat răsul laughing) după am caută pe google și am văzut ca chiar exista laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Forneticugem):

Asa am pus odată o întrebare de brandul off white ( tot haine și de astea) și un user pe nume Iasmina ma lua ca e o culoare, tot încercăm în *** sa ii spun ca e un brand, și ea tot pe a ei cu culoarea o tinea, deși i-am trantit site-ul și Wikipedia în fata, ea tot nega ca nu exista, de atunci am declarat-o ca e dusa cu cabina rău femeia.
Sunt haine de calitate, și se poarta astea de la PORC. dar gusturile nu se discuta, fiecare are gustul lui.

| Forneticugem a răspuns (pentru anonim_4396):

îmi place mult culoare albă imi place sa port albă mult blugi alibi teneși albi cămașă albă

| XXminecraftdistroierxx a răspuns:

Langoseria lu' Bunu Costica

| Forneticugem a răspuns (pentru XXminecraftdistroierxx):

Ce firma este asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Forneticugem):

Mie nu îmi place ca ma face sa par mai el negro albul

Eu chiar o sa îmi comand ceva, bine ca mi ai reamintit laughing

| FreddieM a răspuns:

Nu conteaza, basta ca-mi plac.
Cheers

| XXminecraftdistroierxx a răspuns (pentru Forneticugem):

Nu ai cum sa intelegi

| Forneticugem a răspuns (pentru XXminecraftdistroierxx):

Bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Foarte bine. Îmi place cum gândești

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Forneticugem):

Bai, ati făcut chat aici

| Forneticugem a răspuns (pentru anonim_4396):

Porc laughing)) noapte buna ma bag la somn

| FreddieM a răspuns:

Am văzut o pereche de încălțări de la Guess de 180 de euri, a fost impact mortal, i-am luat pe loc.
Am văzut un tricou de 10 euri, a fost impact mortal, l-am luat pe loc.
Nu conteaza brandul, important e sa-ți placa.
Cheers

| Forneticugem a răspuns (pentru anonim_4396):

Porc )))) Neața -_O

| Lukasssz a răspuns:

C&A,H&M,Koton,Motivi,Miss Sixty & Energie, New Yorker...

| Animeforlifee9921 a răspuns:

H&M,Zara,Sinsay,Pepco