| Burcix a întrebat:

Doresc sa imi fac o mini ferma de prepelite as vrea sa stiu cam cu cat as putea vinde un ou? ma gandeam sa le vand prin magazine.

2 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Să o luăm pe capitole:
1) În "magazine" s-au băgat deja şmecherii doar dacă ai sursă SIGURĂ;
2) Mai mult de 10-15 bani NU o să-ţi ofere NIMENI
3) Vărul meu a păţit-o aşa şi şi-a făcut restaurant el cu specific pe preparate din carne de prepeliţă;
4) MULT succes;
5) Dar un cont de afiliat aici http://www.pcmadd.com/#a454abcc nu te interesează!?!? 100% GRATIS şi fără RISC!

| lexy22 a răspuns:

Buna! Dupa cum stiu eu, un ou de prepelita costa cam 30 sau 40 de bani.big grin