| maria_8591 a întrebat:

Dre la car firma va-ti cumparat cele mai multe haine :zara sau breska?

9 răspunsuri:
| brandusa_6214 a răspuns:

Daca va plac hainele de la aceste firme intrati aici http://www.kurtmann.ro/ si gasiti aceste firme la un pret mai mic.decat in magazine.click!

| Liza_1511 a răspuns:

Nu vreau sa fiu rautacioasa, poate multe dintre fete se vor supara pe mine dar la Zara sunt numai zdrente la preturi foarte mari! va rog uitati-va prin alte magazine cum ar fi in cazul acesta BERSHKA. Eu am fost acum o saptamana la cumparaturi si am gasit o rochita la Calliope cu numai 50 ron, si aceeasi rochita, dintr-un material foarte saracacios, la 180 ron la Zara!

| andreea98esteacumBubbleS a răspuns:

Berska dar si hainele de la Zara sunt dragute

| dennyissa a răspuns:

Bershka clarr`! love struck

| larya234 a răspuns:

Breska

| Ancutss30 a răspuns:

Zaralove struckE cea mai tare. Fundahappy

| misa_9064 a răspuns:

Zara sunt super si nu foarte scumpe! plus ca sunt pentru tot varstele

| AndreiK_2212 a răspuns:

O intrebare cam nepotrivita. Amandoua branduri apartin de Inditex Group.
Diferenta dintre cele doua este ca fiecare dintre ele are un stil anume.
Tine de fiecare in parte de unde are mai multe haine. Daca vrei sa te imbraci simplu, dar elegant alegi Zara. Daca vrei sa iesi in evidenta dai o fuga pana in Breska.

| Kooo a răspuns:

Berska e super smecher love struck