| pauladrian_2984 a întrebat:

E adevarat ca de pe unele site-uri ca Altex sau Media Galaxy nu se pot face comenzi online duminica?

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

De facut comenzi le poti face oricand! Faza este ca sunt procesate luneawinking raman in baza de date a site-ului.

Răspuns utilizator avertizat
| AtomicTH a răspuns:

Programul de procesare a comenzilor online este:

- luni - vineri intre orele 09:00 - 20:00
- sambata intre orele 9:00 - 16:00

Procesarea comenzilor se va face in ordinea inregistrarii lor in sistem, intervalul maxim de timp necesar procesarii unei comenzi fiind intre 24 - 48 ore lucratoare. Dupa procesarea comenzii vei fi contactat telefonic sau prin e-mail pentru a stabili detaliile de livrare. Comenzile primite la sfarsitul saptamanii vor fi procesate incepand de luni in ordinea primirii lor.

| Draguţica00Tania a răspuns:

Comenzi poti face! Dar lunia se baga in considerare.