| SingleForOne a întrebat:

E mai bine să cumperi produse de pe site-ul original al produselor? De exemplu: produse Samsung de pe site-ul Samsung Romania.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Stefantar a răspuns:

Site-ul Samsung garantează că produsele sunt originale. Pe de altă parte, alte site-uri sunt ca distribuitor de produse, ceea ce înseamnă că vând aceleași produse. Deci, dacă găsiți produse Samsung pe alte site-uri relevante, ați putea fi sigur că totul este în regulă cu acel produs.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da,dar gasesti cum ti s-a spus si la parteneri produse originale : eMAG, altex, flanco etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat. Poti cumpara si de la distribuitori oficiali parteneri cu firmele respective. Emag este partener de exemplu, si nu numai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neapărat. Și cele vâdute pe eMAG, de exemplu, sunt tot originale.