| Riddhima1998 a întrebat:

E primul meu an de liceu si habar nu am cum sa ma imbrac sau ce rechizite sa cumpar, aprieciez raspunsurile!

2 răspunsuri:
| gaby5995 a răspuns:

Depinde de liceu. Poate ai unifirma, daca nu iti iei haine obisnuite (ca si pana acum). Cu rechizitele la fel, cateva caiete (depinde de profil). Dar toate astea poti sa le cumperi dupa ce a inceput scoala. La mine fiecare profesor mi-a zis ce catiet vrea, iar cu hainele daca nu esti convinsa uita-te in prima zi de scoala sa vezi cu ce e imbracata lumeawinking.Nu-ti fie teama la liceu e super. Bafta!

| Madalina101 a răspuns:

Eh. te imbraci cu ceva comod in prima zi. iti iei un caiet, doua la tine si restul vei afla pe parcurs de la profesori, nu te ingrijora