| elisavmirfa a întrebat:

E ziua unui baiat de 14 ani si nu stiu ce sa-i cumpar. Poate ma ajutati voi.

2 răspunsuri:
| TazHD a răspuns:

-Un tricou sau hanorac farte frumos
-Un ceas
-Sau dai bani

| niculita4tpu a răspuns:

Daca are 14 ani inseamna ca mai are de stat mult la birou pentru teme :) Mai gaseste 1-2 prieteni, puneti bani in comun si luati-i un super scaun de birou, ca sa-ti dau un exemplu: http://www.expert-scaune.ro/scaun-birou-off-327-albastru/
Nici nu trebuie sa va stresati cu transportul, ca livreaza ei la domiciliu.;) Sper ca te-am ajutat. Funda?