| Nataly4Ka a întrebat:

Ce ii poate cumpara un baiat unei fete de ziua ei? Ajutati-ma va rog mult.

Răspuns Câştigător
| Kid_5068 a răspuns:

'pai daca e iubiata : un lantisor de argint cu pandantic cu initiala ei/ sau o inimioaraaa love struck smug ori bine zis marry un ursulet. sau o cutie de bomboane mare [mersi] din acelea big grin un tricou thinking dar vezi sa nu fie prea scump ca relatia nu o sa dureze la nesfarsit si ramai cu paguba in buget happy

4 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Cercei bratari lanticuri flori si ciocolata, dai banii sa isi ia ce vrea mai bine laughing

| Georgiana_1584 a răspuns:

-Un ursulet mare cat fata laughing
-Parfum
-cercei, lant, bratara, inel
-O rama cu poza lui si a ei
-Bluza, pantaloni, geaca etc.
-O cana personalizata.
-Un ceas

| Nasu a răspuns:

Faci un tricou la comanda cu voi 2 pe el sau o perinita in forma de inimioara ceva ce i place ei imprimat pe tricoul ei cu ex ( by Nasu')
ceva semnificativ care sa raman in timp happysa aduca aminte de monentul X culminat mai bine zis

| maryy_3569 a răspuns:

Dragut ar fi un ursulet pe care se scrie i love you.sau niste flori... un ceas sau un parfum sau lumanari parfumate.acum depinde de tine! la multi ani!