| teona989 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Duminica ma duc la ziua de nastere au unui baiat si nu stiu ce sa ii cumpar cadou(are 12 ani)spuneti-mi va rog!

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Heilove struck! I-ai un parfum, sau un tricou pe gustul lui.Multa Bafta!

5 răspunsuri:
| doriiy a răspuns:

Cand eram mica duceam la baieti mingii de fotbal sau tricou cu fotbalistu` preferat xD sau masinutehee hee chestii de baieti thinking

| Krpsuu a răspuns:

Un ceas.Un lantisor...O bratara.Un tricou.

| Krpsuu a răspuns:

Adica unul din cele enumerate de mine.nu toatelaughing

| StEfAnIa_9543 a răspuns:

Pai fai cadou ceva ce stii ca ii place mult sau ceva asemanator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa te documentezi pana acum. Eu cand mergeam cu colegii la moll la un film, ne mai uitam si mai vb despre ce ne place etc. Si atunci stiam ce sa le iau. Gandeste-te ce a zis el de multe ori ca ii place si nu are inca.(daca a zis) Sau intra aici :
http://ideidecadouri.blogspot.com/