Întrebare recomandată | alexalx1234 a întrebat:

EMAG poate livra o comanda si sambata si duminica?

Răspuns Câştigător
| Adrian312 a răspuns:

Produsele se livreaza numai in zilele lucratoare. Probabil ei le trimit si in weekend de la depozit, dar firma de curierat nu le livreaza atunci.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EMAG iti trimite prin Cargus. Stiu pentru ca lucrat la Cargus. Sambata livreza pana la ora 12-13, Duminica nu.

| readdevil a răspuns:

Scuze. Asta vreau sa stiu si eu asa ca public un raspuns ca sa am intrebarea aproape. Sper sa gasesti. Btw trebuie sa stii programul FIRMEI de CURIERAT cred