| sorin2407 a întrebat:

SAL! Emag face livrari si sambata si duminica?

7 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Da

| stlucian a răspuns:

DA (curieratul rapid)mai ales daca sunt in apropierea ta! Sunt OK din acest punct de vedere in limita cureriatului!

| Grimmjow69 a răspuns:

Produsele comandate se livreaza in toata tara, utilizand modalitatea si termenul de livrare alese de dvs. la efectuarea comenzii.

Produsele se afla in ambalajul original, sigilat, al producatorului si sunt asigurate pe tot parcursul transportului, pana la livrare.

Comenzile cu valoarea totala mai mare de 90 RON (tva inclus) beneficiaza de livrare gratuita.
Pentru comenzile cu valoarea totala mai mica de 90 RON (tva inclus) si care au mod de livrare curier se va aplica un cost de transport in valoare de 11.99 ron (tva inclus).
Nu se aplica costul de transport pentru livrarile din Showroom-uri si punctele de livrare Flanco.
In cazul stornarii comenzilor sau Retur prin Extragarantie, costul de transport nu se storneaza.

Detalii: http://info.emag.ro/comanda-si-livrarea/20

| ReusxD a răspuns:

Se livreaza in toata tara, in 7 zile lucratoare.

| CalinBerindean a răspuns:

Produsele se livreaza si sambata si duminica cu program mai scurta, intra la ei pe site si informeaz-te.

| Mihai11 a răspuns:

Da,numai că într-un timp mai scurt.Vezi pe site-ul lor.

| Voinescu_Georgiana_1986 a răspuns:

Salut se face livrari sambata si duminica