| CosminComan75 a întrebat:

Este adevarat ca un produs este mai scump in magazin decat pe site-ul magazinului? Adica eu vreau sa-mi cumpar un Allview P5 Quad si pe site e 700 de lei in magazin e mai scump?

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Da, este adevarat ca uneori exista o diferenta. Pentru ca magazinul de cele mai multe ori nu e showroom al respectivei firme, deci automat isi pun adaos comercial sa castige ceva.
Dar si cand comanzi de pe site, ai grija la taxele de expediere, iti recomand eMAG, daca e un telefon sau laptop sau ce o fi de valoare considerabila e curierul gratis.

| b0denN a răspuns:

Cumparal direct din magazin pentru ca de pe internet platesti transportul!

| KattKatty a răspuns:

Nu este mai scump, este același lucru. Dar dacă comanzi plătești și transportul. Baftă.