| KanezuY a întrebat:

Este sigur siteul www.mobiledirect.ro? De unde se cumpara accesorii pentru telefoane.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci tu sa iti alegi pe viu ce accesorii pentru telefoane vrei.

| Niklauss a răspuns:

Da site-ul este sigur, chiar cunoscut. Daca nu lucrezi in domeniu sau nu esti interesat de tehnologie poate nu ai auzit de el, dar este un site bun poate nu este cunoscut ca si Altex si Emag deoarece nu si-a facut reclama la televizor.

Poti sa cumperi cu incredere. Sper ca te-am ajutat.

| DragosMentol a răspuns:

Eu de obicei imi comand de pe www.catmobile.ro ultima comanda a fost pentru o husa Samsung s6 originala, vine in decurs de 1-2 zile. Iti recomand