| ღKittyღ a întrebat:

Eu sunt in clasa 4 si la sfarsit de an scolar facem un banchet la brezoi(langa rm. valcea )nu stiu cu ce sa ma imbrac... aveti sugestii? si vreau sa il impresionezpe unu din colegii mei edy ep care il aplc...

5 răspunsuri:
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Buburuz`o lasa fata in pace laughing. da sunt de`acord cu tine laughing) dar fata daca e in a4a iti dai seama.si sa trecem la subiect big grin.pai daca iti plac egari te imbraci cu ei smug si cu o rochita mai scurtutsa si parul cret love strucksmug laughing

| Xonia a răspuns:

Intai invata sa scrii, dupa sa te uiti la baieti si dupa poate mai discutam

| FashionDiva a răspuns:

Pentru a-l impresiona trebuie sa arati ca o printesa. Alege una din rochiile de aici: http://fashion.mozku.com/2010/05/ce-rochie-sa-alegi-pentru-banchet/ si sigur va fi surprins. Bafta :*

| bb_7189 a răspuns:

Si eu am o verisoara in clasa a4a. Ea se imbraca cu o rochita tip gogosar violet cu bretelute, un bolero negru si cu balerini. incearca totusi sa ramai copil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te imbraci cu ceva simplu, frumos si elegant, trebuie sa fii tu insati, atunci o sa-l impresionezi pe acel baiat. crede-ma, stiu deja, sunt si eu clasa a 4a si ma imbrac cu ceva frumos, simplu si elegant pentru iubitul meu love struck, crede-ma o sa-i placawinking