| GEORGY_4531 a întrebat:

la sfarsit de clasa a-6a adica peste o saptamana, eu si cu, colegii mei si desigur si cu doamna diriginta am hotarat sa facem un "banchet"(o petrecere de sfarsit) si nu stiu cum sa ma imbrac, sau cum sa ma asortez plz idei? sau ce haine pot sa imi cumpar? poze, idei, siteuri ceva orice plzzzz! fundita big grin

1 răspuns:
| Anaa_6343 a răspuns:

Ai putea sa te imbraci cu ceva dragut si comod din garderoba ta personala, ca sa te poti distra cu colegii tai. Ca exemplu: fustita sau blugi trei sferturi, un tricou si niste sandale comode la modasmug.