| AleeAleexandra a întrebat:

Exista haine pentru hamsteri?
Daca da, ziceti-mi si mie niste site-uri cu astfel de haine. ^-^

Răspuns Câştigător
| Syssissy a răspuns:

Fiind hamsterul mic, i le poti face chiar tu.nu iti trebuiesc multe materiale si este foarte practic. uite o idee http://www.realitatea.net/......40078.html

4 răspunsuri:
| Leptosome a răspuns:

Nu cred, dar cauta pe net!

| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Destul de funny intrebarea-fara suparare. Nu cred ca pentru ei exista hainute-sunt mult prea mici, dar vrei sa il scoti afara acum daca ii cauti hainute**

| Pintea a răspuns:

Poi poti sa-ti faci singur
Ia o bucata de material si fa-o pe marimea lui taie si o sati iese cevawinking

| lily123 a răspuns:

Mai degraba nu il imbraca, ii va fi foarte incomod pentru el.