| Cantaretul a întrebat:

Exista magazine de carti de joc gen Bicycle,Bee, Tally-Ho...In Bucuresti Sector2 colentina? primul raspuns bun funda

3 răspunsuri:
| Dolores09 a răspuns:

In Bucuresti nu si nici in alt oras n-am auzit din pacate, dar gasesti pe net, si exista un magazin Iluzionist shop in Galati aproape de elice unde are multe pachete de genul in special Bicycle, dar sigur gasesti si Tally-Ho, eu mi-am luat un Bee. (posibil sa mai gasesti si in Real, dar din Bucuresti chiar nu cunosc)

| Cantaretul explică (pentru Dolores09):

Bine dar mersi de rasp

| Cantaretul explică (pentru Dolores09):

Bine Mersi De Raspuns