| sandra12345 a întrebat:

Exista program pentru spart parole? da-ti va rog si cateva site-uri de unde le pot downalda...mersi dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| ٩(●̮̮̃•̃)۶дnØnłШẲ a răspuns:

Nu exista.si programele dupa net nu sunt bune
in loc sa te ajute sa iti recaperi parola pierduta. ti`o ia iei pe cea de la id`ul tau.nu ai nici`o sansa sa gasesti ceva... oricum daca vrei sa cauti...ai mult de munca pentru ca e in zadar happy
fundita pls :X
sper cate-am ajutat
de fapt... daca este un fost id de`al tau...si iti stii datele cu care l`ai facut poti intra pe un alt id de al tau. dai la messenger -my account info-I can't access my account-I forgot my password-id tau care il ai acum si dupa aia iti scrii tu datele de care ai nevoie acolo(adica data de nastere sau un vechi id ce`ti cere acolo ) sper ca ti-a folosit
ast fundita pls:X

9 răspunsuri:
| dyDix a răspuns:

EU din cate stiu nu exista
...am cautat si eu si pe un site spune ca nu exista program de spart parole...
parola se poate afla doar daca spui la altcineva si tot asabig grin

| sNukki a răspuns:

Cea mai buna solutie este keylogger-ul www.info-hack.com aici gasesti tot ce iti trebuie legat de hack;)

| Mirel_8882 a răspuns:

Depinde ce parola vrei sa spargi, majoritatea vreti sa spargeti parola de la messenger, sunt unele torojane pe care le trimiti useru specific il deschide apoi u ii poti vedea toate datele din pc si chestitongue

| Mirel_8882 a răspuns:

Sunt trojani care ii trimiti si afli datele...depinde ce parola vrei sa spargiwinking!

| Petronela a răspuns:

Nu exista

| andreutza_5786 a răspuns:

Ca sa spargi parola unui id trebuie sa fi hackerrolling on the floor mie cineva mi-a zis ca daca vreau ii sparge la cineva id. ma inteleg fff bine cu pers aia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| SkreamExample a răspuns:

Nu