| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma ajuta cu un program de spart parole ceva site sau sa-mi explicati cum

Răspuns Câştigător
| ioana_7606 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun dar majoritatea sunt falsuri, nu exista asa ceva, daca ai cautat pe youtube posibil ai vazut multe tutoriale de rahat unde iti trimiteai tu parola si idul si ala ti'l lua.
Srry dar mai bine nu fa asta.

Succes!

1 răspuns:
| bianca_1157 a răspuns:

Nu exista asa ceva, asa ca ...nu mai cauta ca iti pierzi timpul in zadar, daca ar exista un astfel de program iti dai seama ce s-ar intampla?laughing) toti ar trebui sa ne schimbam id-ul zii de zii