| adelinutza3 a întrebat:

Fetelorrrr voi cum va imbracati de Craciun?

Răspuns Câştigător
| alexlaura91 a răspuns:

Depinde de locatie:
- daca il fac acasa, in familie, ma imbrac lejer
- daca il fac cu prietenii ( un fel de party) ma imbrac in ceva elegant... ceva in care sa ma simt bine.

6 răspunsuri:
| BoAfan a răspuns:

Eu in blugi si o bluza rosie big grin

| LaChatte a răspuns:

Pai o bluza lunga de culori amestecate (stii u cum :adica in mai multe culori fara sa fie puse in ordine) colanti (negri) si cizme (oricare culoare iti plac!)
sper ca te-am ajutat!

| BoA a răspuns:

Intr-o bluza lunga rosie, si colanti negri si cizme

| anonima20 a răspuns:

Mai e putin pana atunci.depinde poate imi iau cv haine noiwinking. oricum cu blugi cred daca nu k o rochie si colantiwinking

| Bemineever a răspuns:

O rochita rosie tricotata(sub forma de tricot, nu tesuta de bunicaL:)) )cu strampi mai grosuti rosii k fulgi de nea si niste botine rosii sau...mi-am comandat online tinuta asta http://www.google.ro/......tp?/search si tie!:*Craciun si An Nou Fericit!

| MihaiMarius a răspuns:

Buna, eu i-am cumparat prietenei mele un costum de craciunite foarte misto, ieftin. http://superhaine.eu/item/costum-craciunite-ieftin/