| anonim_4396 a întrebat:

Cum va imbracati de obicei in Ziua de Craciun, acasa?

13 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Ma imbrac elegant deoarece avem invitati si dupa cina intotdeauna iesim sa bem o cupa cu prietenii, si asa nu trebuie sa ma schimb de doua ori laughing

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

La capitolul asta sa zicem ca imi place sa fiu de moda veche... Am un pantalon la dunga pe mine, o camasa si pantofi... Asta pana seara cand deschid cadoul de la mosu, si vad ca mi-a adus pijamale, asa ca ma schimb repede. big grin

| Dianna_8523 a răspuns:

Pai eu una ma imbrac in niste blugii putin mai eleganti skinny si cu o camasuta alba happy sau. ce culoare vrei tu tongue

| Kidu a răspuns:

Niste pantaloni skinny negri si o bluza mai eleganta asa.happy

Răspuns utilizator avertizat
| Cryssy a răspuns:

Ma imbrac putin special pentru ca fac poze. Imi place sa am amintiri.

| fefe_3040 a răspuns:

Eu una ma imbrac normal pentru ca parintii mei nu pleca nicaieri si eu stau la calculator tot timpul... bye

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumos, ca de sarbatoare.si singur, ca sunt baiat mare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pantaloni negri mulati love struck.
Bluza. de preferat roz big grin.
Sosetutze colorate happy.
Bolerou gri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu de obicei ma imbrac in blugi conici negri. Cu o bluza mulata. Bluza trebuie sa fie colorata. Poate cu un bolerou alb sau negru.Parul mi-l prind sau mil fac cret cu ondulatorul. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| n0matterman a răspuns:

Ma imbrac normal.

| buburuzaucigasa a răspuns:

In pijama si papuci de casa...pentru ca sunt singura de craciun sadsadsadcryingcryingcrying.

| IbanezFender a răspuns:

Hainele purtate de mine in seara de craciun sunt haine confortabile care emana usor o imagine cu aroma de familie linistita, slapi de casa intinsi sub masa zac precum saniile inainte de a fi zvarlite de copilasii inbujorati de fulgul ce pe obraz li-se aseaza, un pulovar merge si pentru o femeie si pentru un barbat.Cred ca cel mai inportanat este sa te inbraci confortabil si sa te gandesti la atmosfera caraziunului, la oboceiurile care sunt specifice a cestor zile de sarbatoare, daca nu esti receptiv la valorile traditionale ale craciunului nu vei face diferenta dintre o zi obisnuita si o zi de sfanta sarbatoare