| anonim_4396 a întrebat:

Fratilor, mai am o intrebare postata pe acelasi lucru, ca am ramas fara bani si fara tigari, am doar 2 bonuri, unul de 15 lei si unul de 4 lei, vreau sa stiu daca pot cumpara tigari de la Cora Pantelimon cu aceste tichete cora de reducere.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In general se folosesc pentru mancare dar daca poti da o fuga intereseaza-te asa faci putina miscare mergand.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ultimii tai bani si le dai foc... din cate stiu tigari si alcool nu se dau pe bonuri