| Answer17 a întrebat:

FUNDA! Buna, am 18, sunt baiat si as vrea niste site-uri cu haine la moda. in principal: tricouri, blugi, poate si papuci.
P.S. Haine normale, nu ceva foarte exagerat.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Adidasi-haine.ro si haine-adidasi.com

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De pe haine-adidasi iti iei parfum bun care te tine in jur de 4-5 ore sau parfum-parfumuri.ro ieftine si merita sa iei.

| Answer17 explică (pentru mgtow):

De parfumuri chiar nu doc lipsahee hee cumpar aproape saptamanal altul nou, pentru ca ma satur repede de ele.

| mgtow a răspuns (pentru Answer17):

Pacat, dar trimite-mi-le mie ca sa nu le arunci.

| Answer17 explică (pentru mgtow):

Pai nu le arunc nici eu, sunt aproape goale dar ii le dau inei prietene care face colectiehee hee

| Answer17 explică:

Mersi mult de tot, chiar asa ceva cautam. big grin

| Marin3la a răspuns:

Asos.com
whole-sale.com