| djalexandrual a întrebat:

Funda! Hey TPU unde pot gasi mascarpone pentru. Tiramisu? PLS dau funda!

Răspuns Câştigător
| motherfuckerstyle a răspuns:

Si o prietena de-a mea cauta intr-un timplaughing cred ca o sa gasesti intr-un mini/supermarket, ca sa-ti fie mai usor intreaba un angajat la ce raft sau raion gasesti.

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Eu am folosit mascarpone marca "Naturella" pe care l-am gasit la hipermarket "Cora".

| Bradster a răspuns:

La orice hypermarket/supermarket!

| corinusdeplus a răspuns:

Pai in ce zona stai? Se gaseste de obicei in supermarket-uri sau hipermarket-uri.

| CCarmencita a răspuns:

In orice hypermarket gasesti Mascarpone, intreaba pe unul din angajati pe ce raft se afla. La LIDL gasesti sigur si are un pret foarte bun.

| Marian_Adrian_1989 a răspuns:

Salut. Mai nou poti gasi pe Emag la 250 g este vreo 12 lei si are 84% grasime, adica super calitativa. Cat despre reteta de Tiramisu vezi pagina mea http://savour.ro/recipe/tiramisu/