| Mada129 a întrebat:

Funda. Imi puteti da niste site-uri de unse sa pot comanda ochelari wayfarer cu lentile transparente de la rayban? P.s sa fie la preturi accesibile. Multumesc

4 răspunsuri:
| īƶƶū a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu iti iei unii originali deoarece mai putin de 249 de lei nu ai sa dai pe ei. Mi-am luat si eu o pereche, nu originali de la un magazin de la mine din judet doar cu 10 lei si app. nu isi da nimeni seama daca sunt sau nu sunt originali.

| Mada129 explică (pentru īƶƶū):

Ideea e ca la urma urmei calitatea conteaza. Vreau sa imi pun lentile de vedere, deci nu pot sa iau niste ochelari de proasta calitate care sa se rupa dupa primele saptamani. De aceea vreau sa-mi iau originali big grin

| Irina_9101 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......-a60028424

Cele mai bune preturi, 20 de lei nu e mult.
Sper ca te'am ajutat!