| Lilvayctor a întrebat:

Funda! Salut.Imi puteti sugera ceva telefoane ca Black Berry adica sa fie Full Qwerty ...va rog si sa nu coste mult.

4 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Nokia C3, Nokia E71/E72, Samsung corby txt, LG GW300, Nokia X2-01, Samsung c6625, Samsung B3310, Huawei G6600, Blackberry Curve/Bold/, Motorola EX115, Nokia Asha 200/Asha 303/, Nokia E63, Nokia E6, Nokia E5, Nokia E75, HTC cha-cha. Sper ca o sa gasesti ceva printre astea.

| Cosmotel a răspuns:

Nokia e63. e mai bun decat c3.

| dan1998 a răspuns:

De exemplu:NOKIA C3 are full qwerty dar conteaza din ce magazin ti-l iei.

| toshibabba a răspuns:

Salut!

Nokia c3 este cu full qwerty si este destul de bun si destul de ieftin fata de alte telefoane big grin