| Alion a întrebat:

FUNDA!
Salutare tpu.ro! Vreau sa va intreb daca stiti site-uri sau magazine cu incaltaminte barbateasca de calitate la preturi decente (maxim 150 lei ). Cand zic de calitate ma refer sa nu se rupa la o luna sau sa inceapa sa miroasa. Deasemenea niste firme de incredere cu incaltaminte buna, ar fi de apreciat!

5 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Ai incercat pe okazii?

| Alion explică (pentru njohn):

Ce sa incerc pe okazii? Majoritatea sunt second-hand sau fake-uri, iar cele care nu sunt facaturi sunt furate sau nu sunt marimea mea. Prefer sa cumpar de la magazine de incredere, cu garantie

| njohn a răspuns (pentru Alion):

Atunci du-te la magazin si s-a rezolvat problema tongue

| Alion explică:

Cam scumpe pentru buzunarul meu...

| sheamussheamus a răspuns:

Firme: Adidas, Puma,...
Magazine: InterSport, Deichmann,.
Funda? happy