| AndraAlee a întrebat:

Fundita! Cat costa un webkinz? Si de unde pot sa il cumpar?

Răspuns Câştigător
| fluture2404 a răspuns:

Vreo 25 de lei
Un webkinz costa 39, 99
Cu 26 lei am luat si eu. Pisicutza gri pentru mine si aine bulldog pentru fratele meu.deci intre 25-40 lei sunt.Depinde de unde il iei...
poti sa il gasesti la real, crefour si mai multe.de obicei unde gasesti animale de plus normale gasesti si webkinz
funda?

16 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Aici ai toate informatiile de care ai nevoie http://www.webkinz.com/ro_ro/faq_general.html Succes!

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Il poti lua de la cora sau billa si de la carrefur dar acolo nu are tot timpul costa in jur de 30-40 lei happy bafta

| Herr a răspuns:

Poti ca cumperi din Carrefour, Real, Metro, Cora in jur de 20-50 ron cam asa. Iar daca ti-ai luat si nu stii ce poti face cu el, intra pe site-ul www.webkinz.com acolo ai mai multe chestii cu si despre ei.

| Anonime a răspuns:

Preturile variaza intre 11, 99 lei si 89, 99 lei(sunt poate si mai scumpe) si poti sa le comanzi pe net, sau in magazinele de specialitate, supermarket-uri, etc.
http://www/crazytoys.ro/jucarii/Webkinz-2175/ fundita, te rogg;;)

| SăcsyLlamă a răspuns:

40-60 lei. Selgros, Real, net etc.

| Hhwswas a răspuns:

Poti sa il cumperi de la Kaufland, Cora, Real, Karfour, Auchan, si de la unele librarii.
cat costa:
-cel de lux costa 50lei---ai abonament de lux
-cel de 30lei--- te lasa 2 ani
-cel de 17lei---te lasa 1 an
funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe al meu am dat 16 lei (e mic)

| xClementine a răspuns:

Http://www.noriel.ro/....../100668972

http://www.noriel.ro/....../100668969

http://www.noriel.ro/Webkinz_Orangutan/:83922164:::::/ips/100668963

http://www.noriel.ro/....../100668968

Sunt mai multe modele de jucarii webkinz. :) Ai mai sus cateva. Le poti comanda de pe linkurile care ti le-am dat.

| darielle a răspuns:

Am auzit ca 30 lei

| florinell a răspuns:

Buna, 11 ron costa si sunt in carefour, real si bila, cel putin in astea trei magazine eu am vazut...bafta!

| Dana a răspuns:

Webkinz mici-12 lei

webkinz normali-18 lei

webkinz signature mic+abonament lux-50 lei

si in cele din urma webkinz signature mare+abonament lux-80 lei

Atentie : aceste jucari sunt acum la reduceri

Nu iti cumpara hamstei mici de 20-30lei deoarece: daca nu ai un webkinz normal nu iti vei putea baga hamsterul pe calculator. Sper ca te-am ajutat!
Si il poti cumpara din Cora, Auchan, Carrefour, Real.etc...
succes

| ViViAnALaNa a răspuns:

E la promotie si costa pana in 100 de lei il poti lua din magazinele mari dar in ciscurile din ele

| MCrowley a răspuns:

Pei vreo 40-50 de lei...de la Kaufland, Carrefour...arata la reclama la TV de unde il poti cumpara(jos)tongue

| DolceBianco a răspuns:

Il poti cumpara din orice supermarket: Cora, Billa, Carrefur si costa pana in 50 de leitongue.Succes!winking

| alexandra2011 a răspuns:

Kaufland carrefour cora si costa in jur de 50 de lei