| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Fundita :
deci, vreau niste site. uri in care sa cumpar tricouri cu trupe rock sau cu Rihanna[o iubesc enorm :X], Che'nelle, Shakira etc
Un site ceva stiti?

3 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

In piata sudului sint tricouri intr-un magazin. au tricouri rock; nirvana; gun; s si alti. tricourile sint in punga sigilate. poti sa le probezi daca vrei; daca nu nu.anu trecut le-am luat cu 50 de lei noi< 500 de mii vechi>sper sa mergi si sa gasesi. sper sa iti placa tricourile. bafta. si sa imi dai fundita