| anonim_4396 a întrebat:

Gasisem mai demult un site cu ceasuri frumoase, care ti le livreaza pe degeaba, chiar daca-s din strainatate...Stiti cumva care e? Ca aveau designuri tare frumoase...

5 răspunsuri:
| Delia 75 a răspuns:

Daca il afli sa mi l zici si mie sunt inebunita dupa ceasuri
mersi te pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai cornelia pai asa a zis si anonim,, le livreaza degeaba" nu a zis ca si produsul e gratis, nu stiu saitu da daca vrei iti vand eu un ceas, pe a lu bunica ca oricum si-o luat telefon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am un ceas cu Hello Kitie dae e prea mare pentru mine,
ce sa fac

| cornelia_7230 a răspuns:

Poate doar livrarea era fara plata, dar obiecte care sa nu coste bani nu cred sa existe. Informeaza-te foarte bine, ca sa nu ai surprize neplacute.

| alinalovey a răspuns:

Salut am luat eu un ceas frumos de aici http://www.zerozone.ro/