| ngen a întrebat:

Gillette Professional Power sau Mennen Speed Stick Waterproof? Care este mai eficient?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Hmm... ciudat. stiu pe cineva care transpira f rau si a incercat cam orice antiperspirant si degeaba, doar astea gel isi faceau efectul, de asta ti-am zis happy atunci poti incerca Mennen Speed Stick Waterproof sau chiar Rexona spray.

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Eu iti recomand gilette dar gel http://www.google.ro/......tp?/imgres

| ngen explică (pentru Esperança):

Am avut gel... este foarte slab, cel putin la mine.

| ngen explică (pentru Esperança):

Mi-am cumparat Mennen. Sa vedem daca este mai bun decat Gillette-ul.

| Esperança a răspuns (pentru ngen):

Hmm... ciudat. stiu pe cineva care transpira f rau si a incercat cam orice antiperspirant si degeaba, doar astea gel isi faceau efectul, de asta ti-am zis happy atunci poti incerca Mennen Speed Stick Waterproof sau chiar Rexona spray.

| MaStErShOt a răspuns:

Mie mi se pare mai eficient Gillette-ul, tine mai mult timp