| antoniaidk a întrebat:

Hainele de pe Amazon sunt fake?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Polyester 100%

| Violleta2022 a răspuns:

Da, marfa de pe amazon nu este marfa originala, sunt contrafacute in China, fiindca marfa orginala se vinde numai in magazinele acreditate de companiile respective.
Tot ce gasesti pe amazon, aliexpress, wish si ebay, sunt marfa de proasta calitate, copiate si reproduse in China, Tailanda sau india.

| GabiDumitrescu a răspuns:

De unde pana unde ti-a venit ideea asta?

| siriusblack98 a răspuns:

Cum ti-o fi norocul acum

| Legion7X a răspuns:

Crezi că le ferifică cinevă originalitatea? Nimic nu este sigur

| Digikey a răspuns:

Doar o parte.

| Popa482 a răspuns:

Unele pot fi originale, altele fake, ține mai mult de noroc și atenție. Caută produsul în mai multe locuri și compară preturile, aspectiu, etc. și tragi o concluzie.