| andreeea72 a întrebat:

Heeei.
Stie cineva ceva despre Joom? Am dat comanda si vreau sa stiu macar in cate zile sau luni vin. M-am uitat la produse si mi-au spus ca pana la 28 martie precis ca ajung si asa ma plesnit rasul. Chiar poate sa dureze atat de mult? Abia azi am dat comanda si deja nu mai am rabdare.
Funda ❤️❤️❤️

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Sa te astepti. O livrare din China fie Joom, Ebay sau Aliexpress, coletele vin intre 14 zile - 3 luni. Trebuie sa ai doar rabdare.
Si eu am dat comanda de pe Ebay recent, unul dintre produse imi ajunsese acasa in 3 saptamani si al doilea pachet in 6 saptamani.

1 răspuns:
| GPA a răspuns:

Dacă ai cumpărat de pe Joom, livrarea dureaza intre 15 si 45 de zile.