| Carlamonicaanghele a întrebat:

Heei! ati imi comandat vreodata de pe www.top-shop.ro?

as vrea sa comand placa de par instyler. dar mai intai as vrea sa stiu parerea voastra.

deci oare sunt de incredere?

3 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Bună!
Eu am comandat o tigaie şi nu am avut nici o problemă. Sunt serioşi. Poţi comanda fără frică.

| Crystynyk1 a răspuns:

Parerea mea este ca decat sa comanzi de la tv mai degraba cumperi de la un magazin din orasul taw(un 38 sau ceva de genu/) am cumparat un relax&tone care face reclama la teleshop si il am de 1 an jumate si inca e fffff bun

| MihaiClaudiuBragadiru a răspuns:

Poti comanda.dar vezi ca o sa trebuiasca sa platesti taxele postale si nu mai stiu ce.