| girlgonewild a întrebat:

Heei! Caut si eu de ceva vreme o geaca din aia gen college jacket cu maneci albe la un pret cat mai bun.Imi puteti recomanda niste magazine sau ceva online.Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Gentiana a răspuns:

Am fost in mall zilele trecute si chiar am vazut, pe mai multe culori, cred ca gasesti in orice mall la New Yorker, Zara...

2 răspunsuri:
| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Nu stiu cat costa dar am vazut la New Yorker big grin nu de mult

| liliutza a răspuns:

Ai putea incerca un sit online cu haine de marca la preturi foarte accesibile www.brandscollectionstore.ro Am comandat si eu si am fost foarte multumita.