| MariaXDD a întrebat:

Heei!

De unde imi pot cumpara un popsocket mai accesibil (maxim 50 de lei)? Nu vreau magazine online, la mall la Afi Cotroceni gasesc popsocket-uri?

4 răspunsuri:
| TereTereza11 a răspuns:

În Brașov găsești cu 30 de lei si sunt destul de frumoase si qt. Dacă ai un drum pe acolo poți trece.
P.S. În mall

| JackR a răspuns (pentru TereTereza11):

BINGO! big grin
Maria este dispusa sa dea maxim 50 de lei, tu ai vazut cu 30 de lei. Suna bine! Ce nu suna bine: ai vazut popsocket-ul la Brasov! De la Bucuresti (Afi Cotroceni este in Bucuresti) la Brasov, sunt 185 de kilometri. Un drum dus-intors costa in jur de 100 de lei (cu autocarul) sau mai mult, cu CFR-ul sau cu masina. Deci 30+100=130 lei, adica 80 de lei mai mult decat este Maria dispusa sa plateasca, dar ce naiba, a dat numai 30 de lei pe popsocket!
Cineva din Oradea sau Iasi, n-ati vazut popsocket-uri ieftine pe la voi prin oras, Maria vrea sa cumpere, daca sunt mai ieftine de 50 de lei!

| TereTereza11 a răspuns (pentru JackR):

Poate merge si ea le acolo...

| Razvan111122 a răspuns (pentru TereTereza11):

Unde? În Coresi?