| victoria_niculescu a întrebat:

Aveti idee ce magazine de haine or sa apara in noul Mall din Cotroceni? Ceva nou?

Răspuns Câştigător
| nati23 a răspuns:

Intre retelele de retail care vor ocupa spatii in centul comercial se numara Real Hipermarket, Cinema City, Domo, Intersport, Mark and Spencer, Holmes Place, Levis, Leonardo, Della Spora, cinematografele IMAX si lantul de moda israelian Fox-Weizel. - sursa: http://www.ghiseulbancar.ro/......omania.htm

1 răspuns:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Toate mall-urile promit ceva nou si nemaivazut dar rareori se intampla asa.nu o sa fie nimic extraordinar de special-magazine, multe, preturi enorme, haine facute in china si taiwan si care dupa cateva spalari se strica sau se decoloreaza(unele haine). cand s-a deschis mall-ul din Baneasa m-am asteptat la prea multe si am fost total dezamagit.aceleasi magazine sunt in toate mall-urile doar locatiile mall-urilor difera.