| iwishicould a întrebat:

Heei. stie cineva de unde pot sa comand tricouri cu alternosfera/luna amara?

3 răspunsuri:
| AncaAP a răspuns:

Daca vrei original (eu zic ca nu merita) de pe site-ul lor official. Daca nu vrei original descarci de pe net poza care o vrei cu ei si iti cumperi un tricou simplu si te duci la oamenii aia care fac chestii pe haine. Pui poza pe stick, le-o dai lor si PACK! ai un tricou cu alternosfera.
Sper ca te-am ajutat!

| iwishicould explică (pentru AncaAP):

Nu vreau de-alea la "tricouri personalizate". Am incercat si am dat banii degeaba.

| Marian_Serban_1992 a răspuns:

Buna am si eu aceeasi problema cu tine legat de tricou am cautat pe net dar slabe sanse am gasit in schimb pe situl lor oficial dar este 20 de euro si nu au pus la shop nici cd-uri cu muzica daca ai gasit undeva pe net astept un mesaj te rog