| CohanIrina a întrebat:

Hei. Aș vrea să comand o carte de pe elefant.ro și vroiam să știu dacă site-ul este de încredere sau nu. Totodată, e adevărat că poți plăti cu bani cash atunci când ajunge coletul?

4 răspunsuri:
| ubox7007 a răspuns:

Da si Da, e totul ok la elefant, nu iti fa griji. Dar uitate si pe alte site-uri in caz ca gasesti un pret mai bun, nu ca ar fi preturi mari acolo, dar ca sfat la un inrait cumparator de pe internet happy

| rapp2020 a răspuns:

Da poti plati cand vine coletul si saitul e de increderewinking

| FGirl a răspuns:

Am comandat de multe ori de la ei. Site-ul e super ok. Da, e adevarat ca poti plati ramburs, adica cand vine curierul tu ii dai banii in mana si el iti da pachetul.

| woc7 a răspuns:

Site-ul e ok, e de încredere. Şi da, poţi plăti cash când ajunge coletul. Eu, de exemplu, comand cărţi de pe eMAG şi sunt mulţumită. Acum ceva vreme am comandat o carte şi am mai primit una cadou. Deci, eu îţi recomand si eMAG-ul.