| Inedb a întrebat:

Hei! Am observat ca la pantalonii pentru barbati, pe site-ul celor de la H&M, pe langa marimea, de exemplu, 48, exista si marimea 48L si 48S. La ce se refera L si S? La lungime cumva: lung, scurt? Sau tot marime? Sau la ce altceva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

In mod normal exista S, R si L, si da, se refera la lungime. Ideea e ca daca esti inalt si slab, iei L, daca esti scund si gras iei S. Pentru ceilalti R. Diferenta e de 2 inch intre ele, adica vreo 5cm.