| Noonehereyet a întrebat:

Hei! As vrea sa-mi comand cate ceva de pe Amazon UK si am cateva intrebari. Trebuie sa platesc in lire sau lei? Si le trimit prin posta sau curier? Multumesc!

1 răspuns:
| Infraverde a răspuns:

Se plateste cu cardul la finalizarea comenzii. Vei plati echivalentul in lei al pretului in lire de pe site. De exemplu, pentru un produs care costa 10 lire, ti se va retrage de pe card suma de 60, 10 lei. Coletul va veni prin curier cu optiunea "signed for", adica vei semna ca l-ai primit la livrare