| justme2846 a întrebat:

Hei.Buna.am si eu o intrebare...am comandat din campania 17/2010 un colier steluta de la Avon pagina 146 pretul standard era 100 lei insa mai jos scria "colierul cu numai 9, 99 lei La comandarea oricarui alt produs de la paginile 146-157" si mi-am cumparat o monstra exfolianta cu sake si orez de la pag.156 la pret de 1, 99 lei. iar acum pretul colierului este de 100 de lei nu de 9, 99... ce pot face? dau fundita promiitt!:X

Răspuns Câştigător
| INNA_7716 a răspuns:

Poti returna comanda.
Mai mult de o raclamatie nu poti face.

cred ca trebuia sa fie un produs mai scump. ( de la pag. 146-157)Returneaza'l!
Un reprezentant poate trimite produsele inapoi, doar ca mai intai trebuie sa le plateasca, iar pe comanda din urmatoarea campanie i se scade pretul produsului care l-a trimis inapoi.

sau poate reprezentantul a tastat codul gresit, dar totusi esti sigura ca ai chiar atat de platit?
Sa dai o reclamatie. cred ca trebuia sa fie un produs mai scump. parerea mea. sper ca te-am ajutat fundoiii?

8 răspunsuri:
| Anya_1437 a răspuns:

Sa ii dai in judecata pe aia de la avon! decat sa stai sa platesti sa stii ca nu se merita...

| BrD a răspuns:

Returneaza'l!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult de o raclamatie nu poti face.
cred ca trebuia sa fie un produs mai scump. ( de la pag. 146-157)

| justme2846 explică:

Mersi pentru raspunsuribig grin

| Alina_7937 a răspuns:

Un reprezentant poate trimite produsele inapoi, doar ca mai intai trebuie sa le plateasca, iar pe comanda din urmatoarea campanie i se scade pretul produsului care l-a trimis inapoi.
sau poate reprezentantul a tastat codul gresit, dar totusi esti sigura ca ai chiar atat de platit?

| funkyzzo a răspuns:

Ia legatura cu cei de la avon. spune-le ce ti s-a intamplat si te vor lamuri ei. poate s-a produs o greseala.bafta.

| anutzaboloca a răspuns:

Sa dai o reclamatie. cred ca trebuia sa fie un produs mai scump. parerea mea.

| elu22uuu a răspuns:

Poti returna comanda.