| Andreea50 a întrebat:

Fetelor, cum este masca exfolianta cu sake si orez de la Planet Spa, Avon? Daca ati incercat.

5 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Eu am folosit-o, imi place, iti face pielea foarte foarte fina, miroase supeer, mie mi-a placut dar s-a terminatlaughing si mi-am facut comanda de altalaughing

| Andreea_5313 a răspuns:

E superlove struck

| Smile_5509 a răspuns:

Am încercat-o şi eu.Este foarte bună, îţi lasă pielea curată şi finăhappy
Ţi-o recomandwinking

| mnia a răspuns:

Vai, e geniala! Pielea mea e fina si are un miros placut. Iti recomand si tratamentul iluminator pentru fata cu sake din aceeasi gama de produse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plant Spa, avon