| cristinaaa52 a întrebat:

Hei buna TPU.happyAs vrea si eu niste site-uri de unde imi pot cumpara bluze si topuri la preturi destul de accesibile:*Fara starshiners pls. funditalove struck cele mai frumoshappy

5 răspunsuri:
| AnaMariaRo a răspuns:

Buna nici mie nu-mi place starshiners :)) incearca www.modanet.ro eu sunt multumita de ei.

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-online.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| ioana_8609 a răspuns:

Www.rboutique.ro.mie imi plac tare, si sunt multumita de ei:)
au de la rochii, tricouri, camasi...pana la pantofi, accesorii.si chiar acum au postat niste balerini tare draguti!:) apropo.accesoriile de par sunt superbe!